EfTEN Capital EfTEN Capital

News

Rezervējot dzīvokli BIŠUMUIŽĀ, pirkuma summai atlaide 5 000 eiro

Jaunajā projektā BIŠUMUIŽA, kas atrodas Komētas ielā, Pārdaugavā, 24. novembrī no plkst. 11.00 līdz 16.00 norisināsies atvērto durvju diena. Apmeklētājs, kurš veiks reģistrāciju klātienē un līdz šī gada 23. decembrim rezervēs dzīvokli, mājokļa pirkumam saņems atlaidi EUR 5 000 apmērā.

Tuvojoties svētku laikam, jaunā projekta attīstītājs “EfTEN Capital” 5 000 eiro atlaidi piedāvā pirmā stāva dzīvokļiem, jo tieši tos visbiežāk izvēlas jaunās ģimenes ar bērniem. Tādā veidā attīstītājs dāvina iespēju ne tikai uzsākt dzīvi kvalitatīvā un ērtā Rīgas projektā, bet ietaupītos līdzekļus izmantot arī citiem ģimenes kopīgiem mērķiem, skaidro attīstītāja pārstāvis Kaspars Roga.

Nekustamo īpašumu uzņēmums ARCO REAL ESTATE jaunajā četrstāvu projektā BIŠUMUIŽA, kas atrodas klusā vietā Rīgas nomalē un kas no pilsētas centra ar automašīnu sasniedzams vien dažu minūšu laikā, piedāvā iegādāties dzīvokļus ar pilnu apdari. Tās dažādos veidus pircējs atbilstoši savai gaumei var izvēlēties no interjera dizainera veidotajiem variantiem.

Jaunās mājas celtas no gataviem dzelzbetona sendviča tipa paneļiem, kas izgatavoti pēc skandināvu tehnoloģijas, ēkās nodrošinot labāku siltumizolāciju un konstrukciju ilgmūžību. Ēkas pirmajos trīs stāvos atrodas divu un trīs istabu dzīvokļi ar plašiem balkoniem, savukārt BIŠUMUIŽAS ceturtajā stāvā - divi četristabu dzīvokļi ar balkonu un terasi. Katras ēkas mansarda stāvā ierīkots ekonomisks gāzes apkures katls, savukārt siltumu mājoklī nodrošina regulējami radiatori.

Swedbank” finansēto projektu raksturo vairākas priekšrocības: lieli trīs stikla pakešu logi, kas katrā dzīvoklī vērsti uz divām debespusēm, funkcionāli dzīvokļu plānojumi, plašas kāpņu telpas, kā arī zaļa un harmoniska apkārtējā vide ar labi attīstītu infrastruktūru. BIŠUMUIŽAS iedzīvotājiem, īpaši bērniem, būs iespēja atpūsties blakus esošajos rotaļu laukumos. Jāuzsver, ka projekta attīstītājs, projektējot BIŠUMUIŽAS teritoriju, īpašu uzmanību veltījis autovadītājiem, jo katra dzīvokļa īpašniekam šobrīd tiek piedāvāta iespēja iegādāties līdz pat divām virszemes autostāvvietām.

BIŠUMUIŽA ir lieliska dzīves vieta ģimenēm ar bērniem kā arī steidzīgajiem darba ļaudīm. Teritorijā ierīkoti vairāki bērnu laukumi, kā arī atpūtas un rekreācijas zona. Komfortu šeit sajutīs ikviens iedzīvotājs” komentē attīstītāja pārstāvis Kaspars Roga, aicinot 24. novembrī apmeklēt atvērto durvju dienu.

Plašāka informācija par BIŠUMUIŽAS priekšrocībām un tehnisko pusi pieejama projekta vietnē www.bisumuiza.lv un ARCO REAL ESTATE mājas lapā – www.arcoreal.lv/bisumuiza.

EfTEN Capital SIA ir NEWCOM SIA un EfTEN Capital AS (Igaunija) 2013.gada aprīlī dibināts kopuzņēmums, tādējādi atzīmējot EfTEN Capital ienākšanu Latvijas tirgū.
EfTEN Capital AS ir 2008. gadā dibināta aktīvu pārvaldīšanas kompānija, kas specializējas komercīpašumu investīcijās Baltijas valstīs. Uzņēmums pārvalda EfTEN Kinnisvarafond AS, EfTEN Kinnisvarafond II AS un EfTEN Real Estate Fund III AS. EfTEN Capital uzņēmumu grupa (EfTEN Capital AS ar saviem meitasuzņēmumiem) pārvalda 41 komerciālo nekustamo īpašumu ēkas ar vairāk kā 1000 nomniekiem. Kopējā pārvadīto īpašumu vērtība pārsniedz 600 miljonus eiro. EfTEN Capital AS, kas dibināta 2008.gadā, ir izsniegta Igaunijas Finanšu uzraudzības iestādes alternatīvo fondu pārvaldības licence.

Papildu informācija:

Renāta Kaupasa
Mob. + 371 2201 1948
renata.kaupasa@eften.lv
www.eften.lv

www.eftenresidential.lv

This website uses cookies. By continuing to use this site you agree to our use of cookies.
Please read our Privacy Policy.

OK